AD 8 code

Ζητείται Οδηγός μεταφοράς ζωοτροφών

Paradisiotis Ltd: Ζητείται Οδηγός μεταφοράς ζωοτροφών – Λάρνακα

Συνοπτική Περιγραφή:

Η PARADISIOTIS LTD αναζητά οδηγό για μεταφορά ζωοτροφών από τον Μύλο Ζωοτροφών της εταιρείας μας στη Λάρνακα, προς όλες τις επαρχίες.

Απαιτούμενες Δεξιότητες και Προσόντα:

  • Επαγγελματική άδεια φορτηγού (Φ) και αντίστοιχης εμπειρίας τουλάχιστον 3 ετών.

  • Πιστοποιητικό επαγγελματικής κατάρτισης.

  • Ικανότητα να ακολουθεί τις μεθόδους και διαδικασίες ασφάλειας της εταιρείας.

  • Γρήγορη αφομοίωση, προσαρμοστικότητα και μεθοδικότητα.

  • Δεξιότητες επικοινωνίας και ομαδικό πνεύμα.

  • Καλή γνώση Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Υπεύθυνος για την ομαλή μεταφορά και παράδοση ζωοτροφών.

  • Υπεύθυνος για την συμμόρφωση και εφαρμογή όλων των μεθόδων και διαδικασιών που έχουν αναπτυχθεί στην εταιρεία.

  • Υπεύθυνος για την φόρτωση και εκφόρτωση των ζωοτροφών.

  • Υπεύθυνος για την συντήρηση και άριστη κατάσταση του οχήματος.

  • Αναφορά στην διεύθυνση για οποιοδήποτε πρόβλημα, κώλυμα παρουσιάζεται.

  • Περιορισμένης έκτασης επισκευές.

Γενικές πληροφορίες θέσης:

  • Άμεση πρόσληψη.

  • Η απασχόληση είναι πλήρης, με έδρα της θέσης τη Λάρνακα.

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών.

  • Προσφέρεται 13ος μισθός με τη συμπλήρωση 6 συνεχόμενων μηνών εργασίας.

  • Δυνατότητα συμμετοχής σε σχέδιο ιδιωτικής ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης της εταιρείας.

  • Δυνατότητα αγοράς προϊόντων της εταιρείας σε ελκυστικότερες τιμές.

Για περαιτέρω πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μέσω email στο careers@paradisiotis.com

Post expires at 9:45pm on Thursday October 17th, 2024