AD 8 code

Ζητείται Υπάλληλος Αποθήκης

COMAR MARINE: Ζητείται Υπάλληλος Αποθήκης – Λευκωσία

Είσαι ο μαέστρος της αποθήκης που οργανώνει τα πάντα; Αν ναι, τότε διάβασε παρακάτω γιατί αυτή η θέση μπορεί να
είναι η τέλεια για σένα!

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών θαλάσσιων προιόντων (φόρτωση, συναρμολόγηση, συσκευασία, αποστολή).
  • Παραλαβή και επεξεργασία αποθεμάτων, συμπεριλαμβανομένων της συλλογής, εκφόρτωσης, ετικετοποίησης και αποθήκευσης
    θαλάσσιου εξοπλισμού και προμηθειών.
  • Διενέργεια φυσικών ελέγχων αποθεμάτων για την εξασφάλιση ακρίβειας μεταξύ ψηφιακών και φυσικών αποθεμάτων.
  • Επικοινωνία και συνεργασία με συναδέλφους για την ομαλή λειτουργία της αποθήκης.
  • Συντήρηση του εξοπλισμού αποθήκης και διασφάλιση ενός ασφαλούς περιβάλλοντος εργασίας.
  • Εξασφάλιση ότι όλες οι παραγγελίες πληρούν τα πρότυπα ποιότητας και συμμορφώνονται με τις καθορισμένες διαδικασίες.