AD 8 code

Όμιλος Πηλακούτα: Θέση Εργασίας

Όμιλος Πηλακούτα: Θέση Εργασίας – Λευκωσίας

Πωλητής/τρια Αυτοκινήτων

Ο Όμιλος Πηλακούτα, αποκλειστικός αντιπρόσωπος των εταιριών BMW, MINI, NISSAN, JAGUAR, LAND ROVER, RENAULT, DACIA στην
Κύπρο, ζητά να προσλάβει Πωλητή/τρια Αυτοκινήτων για κάλυψη των αναγκών στην επαρχία Λευκωσίας.
Αν λοιπόν ψάχνεις και εσύ έναν εργασιακό χώρο για να αναπτύξεις τις δεξιότητες και τα ταλέντα σου και να κτίσεις την καριέρα σου, σε
καλούμε να ενταχθείς στην οικογένεια της εταιρείας μας.

Κύρια Καθήκοντα

  • Παροχή εξατομικευμένων λύσεων στους πελάτες κατανοώντας τις ανάγκες τους και προτείνοντας τα κατάλληλα οχήματα
  • Επίδειξη και διενέργεια δοκιμαστικών διαδρομών με τα οχήματα
  • Συντονισμός της διαδικασίας παράδοσης του οχήματος
  • Επικοινωνία με πελάτες μετά την πώληση για διασφάλιση ικανοποίησης και επίλυση τυχόν προβλημάτων
  • Δημιουργία και διατήρηση σχέσεων με πελάτες
  • Συμμετοχή σε εκθέσεις και εκδηλώσεις προώθησης των οχημάτων
  • Αναφορά προς τον Υπεύθυνο του τμήματος σχετικά με τις επιδόσεις πωλήσεων
  • Οτιδήποτε άλλο ανατεθεί από την Διεύθυνση σχετικά με τα καθήκοντα της θέσης εργασίας

Κύρια Προσόντα

  • Εμπειρία 2 χρόνια σε πωλήσεις
  • Πτυχίο Πανεπιστημίου κατά προτίμηση στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, Marketing ή άλλο συναφές αντικείμενο
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άδεια οδήγησης με καθαρό μητρώο

Ωφελήματα

  • Ελκυστικός μισθός συν προμήθειες
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • ΑΤΑ
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ιατροφαρμακευτική Περίθαλψη

Οι ενδιαφερόμενοι/ες, καλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο hr@pilakoutasgroup.com.cy με τίτλο: “Πωλητής Αυτοκινήτων – anergosjobs.com”

Με την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος συγκατατίθεστε στην επεξεργασία προσωπικών δεδομένων με σκοπό την αξιολόγηση
μαθησιακών και εργασιακών προσόντων.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με
τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Post expires at 10:08pm on Saturday October 19th, 2024