AD 8 code

Ζητούνται  Άτομα για εσωτερικές και εξωτερικές εργασίες

P.C.S. CLEANING SOLUTIONS: Ζητούνται  Άτομα για εσωτερικές και εξωτερικές εργασίες – Λευκωσία

Η Εταιρεία P.C.S. CLEANING SOLUTIONS, η οποία εξειδικεύεται στον τομέα παροχής υπηρεσιών επαγγελματικού καθαρισμού με έδρα της την Λευκωσία ζητά να προσλάβει για άμεση εργοδότηση:

 Άτομα για εσωτερικές και εξωτερικές εργασίες της εταιρείας.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή και ταξινόμηση αναλωσίμων (υλικά καθαρισμού)

  • Προετοιμασία παραγγελιών

  • Παραδόσεις παραγγελιών σε πελάτες

  • Παράδοση τιμολογίων/εγγράφων κτλ σε πελάτες

  • Παραλαβή εισπράξεων από πελάτες

  • Μετακινήσεις προσωπικού της εταιρείας που μπορεί να προκύψουν.

  • Διεκπεραίωση άλλων εσωτερικών και εξωτερικών υποχρεώσεων της εταιρείας που μπορεί να προκύψουν.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας και γραφής

  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου

  • Ευχάριστη και Ευγενική Προσωπικότητα

  • Υπεύθυνο και συνεπές άτομο

Ωράριο και Απολαβές:

  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα-Παρασκευή)

  • Ωράριο εργασίας: 8:00-17:00 (με 1 ώρα διάλειμμα)

  • Μηνιαίες απολαβές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email:

services@cypruscleaningservices.net   με τίτλο: ”ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣή τηλεφωνήστε στο 22514405

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

 Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Post expires at 7:27pm on Sunday October 20th, 2024