P.C.S. CLEANING SOLUTIONS: Ζητείται Επόπτρια/ Επόπτης Καθαριστριών

P.C.S. CLEANING SOLUTIONS: Ζητείται Επόπτρια/ Επόπτης Καθαριστριών – Λευκωσία

Η Εταιρεία P.C.S. CLEANING SOLUTIONS, η οποία εξειδικεύεται στον τομέα παροχής υπηρεσιών επαγγελματικού καθαρισμού με έδρα της την Λευκωσία ζητά να προσλάβει για άμεση εργοδότηση:

Επόπτρια/ Επόπτης Καθαριστριών για Υπηρεσίες Καθαρισμού σε Τραπεζικό Οργανισμό στην Λευκωσία

Καθήκοντα:

  • Εξεύρεση προσωπικού

  • Πρόσληψη προσωπικού

  • Εκπαίδευση προσωπικού για προσφορά υψηλού επιπέδου υπηρεσιών καθαρισμού

  • Προγραμματισμός των προσφερόμενων υπηρεσιών και αποτελεσματική διαχείριση του προσωπικού

  • Εποπτεία προσωπικού για την διασφάλιση της ορθής εφαρμογής των διαδικασιών καθαρισμού

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες

  • Καλή γνώση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας

  • Κάτοχος άδειας οδήγησης

Ωράριο και Απολαβές:

  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα-Παρασκευή)

  • Ωράριο εργασίας: 9:00-19:00 (με 1 ώρα διάλειμμα 14:00-15:00)

  • Μηνιαίες απολαβές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email:

info@cypruscleaningservices.net  με τίτλο: ”ΕΠΟΠΤΡΙΑ / ΕΠΟΠΤΗΣ ” ή τηλεφωνήστε στο 22514405

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

 Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές

Post expires at 7:50pm on Sunday October 20th, 2024