AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

ΑΡΙΣ. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Το Δικηγορικό Γραφείο ΑΡΙΣ. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ, με έδρα τη Λευκωσία, δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη στη θέση Γραμματέα.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και πολύ καλή της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Η/Υ, συμπεριλαμβανομένων των προγραμμάτων Word, Outlook, Excel, Internet
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Εχεμύθεια, επαγγελματισμός, ακεραιότητα χαρακτήρα και ευγένεια

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
  • Αρχειοθέτηση, διαχείριση φακέλων και αρχείου δικαστηριακών υποθέσεων
  • Δακτυλογράφηση δικαστικών εγγράφων, εντύπων και επιστολών
  • Διασφάλιση της σωστής λειτουργίας του γραφειακού εξοπλισμού

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση panayiotis@hadjipanayiotou.com υπό το θέμα «Θέση Γραμματέα – με τίτλο: “anergosjobs.com»

 Απολαβές αναλόγως προσόντων.

 Τηλέφωνο επικοινωνίας: 99630813

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν απόλυτης εχεμύθειας.

Post expires at 8:49pm on Wednesday October 23rd, 2024