AD 8 code

Ζητείται Ζωοτέχνης ή Κτηνίατρος

Andriana D. Farm Ltd: Ζητείται Ζωοτέχνης ή Κτηνίατρος – Λευκωσία

Η εταιρεία “Andriana D. Farm LTD” με έδρα στη δυτική Λευκωσία, δραστηροποιείται στο χώρο της παραγωγής αιγοπρόβειου γάλακτος.
Στο πλαίσιο ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού της, επιθυμεί να προσλάβει Ζωοτέχνη ή Κτηνίατρο.

Καθήκοντα

  • Επίβλεψη του σταδίου τεχνητής γαλουχίας των αμνοεριφίων
  • Επίβλεψη υπαλλήλων της τεχνητής γαλουχίας
  • Εφαρμογή του εμβολιακού προγράμματος του σταδίου αυτού και των ζώων αντικατάστασης
  • Καταγραφή όλων των αναλώσιμων που χρησιμοποιείται στην τεχνητή γαλουχία
  • Ενημέρωση των σχετικών βιβλίων και του λογισιμκού που αφορά τις διάφορες κινήσεις των ζώων της εκτροφής
  • Ενημέρωση του λογισμικού που αφορά τη λειτουργία του μύλου ζωοτροφών της μονάδας

Προσόντα

  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
  • Πτυχίο Γεωπόνου Ζωικής Παραγωγής ή Κτηνιατρικής
  • Καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γνώσης

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές ανέλιξης

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος στην ηλεκτρονική διεύθυνση kastrosfarmltd@gmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα εξετασθούν με πλήρη εχεμύθεια.

Post expires at 9:42pm on Wednesday October 23rd, 2024