AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

CHRISTYS & CO LLC: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή (office word, outlook,excel).
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες.
  • Εμπειρία στη χρήση ηλεκτρονικών συστημάτων καταχώρησης εγγράφων για τη διαχείριση δικαστικών υποθέσεων i-justice θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ευγένεια, συνέπεια, ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια, και υπευθυνότητα.

Καθήκοντα

  • Γραμματειακή υποστήριξη των δικηγόρων του γραφείου
  • Διαχείριση τηλεφωνικού συστήματος και διεκπεραίωση και οργάνωση εισερχόμενης αλληλογραφίας.
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων.
  • Διευθέτηση συναντήσεων και γενικά προγραμματισμός γραφείου και οποιεσδήποτε άλλες εργασίες της/του ανατεθούν όπου παραστεί ανάγκη για διεκπεραίωση τους.
  • Παροχή υποστήριξης σε σχέση με την προετοιμασία δικαστηριακών εγγράφων και εντύπων. Διαχείριση φακέλων και αρχείου δικαστηριακών υποθέσεων.

Οι ενδιαφερόμενες παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο hc@christys.eu με τίτλο: “anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης.

Post expires at 9:39pm on Thursday October 24th, 2024