AnMar Venue Coffee & More – Πολυκέντρο Αυδήμου: Νέα Θέση Εργασίας

AnMar Venue Coffee & More – Πολυκέντρο Αυδήμου: Νέα Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Ζητείται άτομο για να εργαστεί στη νέα μας καφετέρια στο χωριό Αυδήμου της επαρχίας Λεμεσού, 15 λεπτά από Λεμεσό και Πάφο.

Ωράριο εργασίας:
Σύστημα βάρδιας με 3 πρωί και 2 απόγευμα/βράδυ.
Πρωί: Δευτέρα με Παρασκευή 06:00 – 14:00 και Σαββατοκύριακο 08:00 – 16:00
Απόγευμα/Βράδυ: Δευτέρα με Κυριακή 14:00 – 22:00 (5 μέρες, 40 ώρες εβδομαδιαίως)

Αρμοδιότητες:
– Λήψη παραγγελιών
– Προετοιμασία ροφημάτων/ποτών και σνακ
– Εξυπηρέτηση πελατών
– Ταμείο
– Καθαριότητα του χώρου ευθύνης

Προσόντα:
– Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί ως πλεονέκτημα
– Ευχάριστη προσωπικότητα
– Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας

Περιβάλλον Εργασίας:
– Ολοκαίνουριος χώρος εργασίας
– Ευχάριστο και Υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας
– Εκπαίδευση και Καθοδήγηση σε ότι χρειαστεί
– Ευκαιρίες ανέλιξης και αύξησης μισθού

Μισθός: €1000 καθαρά (+ κοινωνικές ασφαλίσεις, + ΓΕΣΥ)

Περιμένουμε τα βιογραφικά σας στο anmarvenuecy@gmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να μας καλέσετε στο 99045609.

Post expires at 10:13pm on Friday October 25th, 2024