S. Stylianou Medsupplies Ltd: Ζητείται Υπεύθυνη/ος Υποδοχής πελατών

S. Stylianou Medsupplies Ltd: Ζητείται Υπεύθυνη/ο Υποδοχής πελατών – Λεμεσός

H Εταιρεία SSTYLIANOU MEDISUPPLIES LTD, αντιπρόσωπος/εισαγωγέας Ιατρικού Εξοπλισμού και Αναλωσίμων, ζητά να προσλάβει Υπεύθυνη/ο Υποδοχής πελατών για το κατάστημα στη Λεμεσό.

Καθήκοντα:

 •       Χειρισμός τηλεφωνικού κέντρου.

•       Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών & λήψη παραγγελιών.

•       Υποδοχή & εξυπηρέτηση πελατών καταστήματος.

•       Προώθηση & πώληση προϊόντων καταστήματος.

•       Ετοιμασία τιμολογίων μέσω λογισμικού συστήματος ERP (π.χ.SAP Business One).

•       Γενικά γραμματειακά καθήκοντα

•       Ώρες εργασίας: Δευτέρα/ Τρίτη/ Πέμπτη/ Παρασκευή 08:00-13:00 & 15:00-18:00.

Τετάρτη: 08:00-13:00 & Σάββατο: 09:00-13:00

Προσόντα:

 •       Εμπειρία 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση.

•       Δίπλωμα στις γραμματειακές σπουδές ή άλλο συναφή κλάδο.

•       Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και Λογισμικών προγραμμάτων.

•       Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

•       Ικανότητα προώθησης & πώλησης προϊόντων.

•       Ικανότητα οργάνωσης, υπευθυνότητας και επικοινωνίας

•       Εργατικότητα, ευχάριστη προσωπικότητα & επαγγελματισμός.

Απολαβές & Ωφελήματα:

  • Απολαβές αναλόγως προσόντων, μόνιμη εργασία, 13ος μισθός, εκπαίδευση και καλό περιβάλλον εργασίας.

Αιτήσεις: Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με τίτλο

Υπεύθυνος Υποδοχής στο  email hr@stylianoumedisupplies.com ή Φαξ: 25384540.

 Μόνο οι αιτήσεις που πληρούν τα πιο πάνω κριτήρια θα αξιολογηθούν.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.

Post expires at 5:32pm on Sunday October 27th, 2024