AD 8 code

Ζητείται Σχεδιαστής/ Σχεδιάστρια (Designer)

C.K. MATRIX EXHIBITIONS PARTNERS LTD: Ζητείται Σχεδιαστής/ Σχεδιάστρια (Designer) – Λευκωσία

Η εταιρεία C.K. MATRIX EXHIBITIONS PARTNERS LTD ζητά να προσλάβει Σχεδιαστή/Σχεδιάστρια (Designer) για πλήρη απασχόληση, στον κλάδο σχεδιασμού και κατασκευής εκθεσιακών περιπτέρων.

Καθήκοντα

  • Σχεδιασμός εκθεσιακών περιπτέρων
  • Δημιουργία κατόψεων
  • 3D Παρουσιάσεις περιπτέρων
  • Διαχείριση έργων
  • Επικοινωνία με πελάτες

Προσόντα

  • Απαραίτητη γνώση του προγράμματος AUTOCAD.
  • Γνώσεις προγραμμάτων PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR, 3D STUDIO MAX θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν.
  • Ελληνική και Αγγλική γλώσσα.
  • Επικοινωνιακή Ικανότητα.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Ομαδικό πνεύμα.

Ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο info@ckmatrix.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 9:12pm on Saturday November 2nd, 2024