AD 8 code

Παγκύπριος Σύνδεσμος για Άτομα με Αυτισμό: Θέσεις εργασίας

Παγκύπριος Σύνδεσμος για Άτομα με Αυτισμό: Θέσεις εργασίας – Λεμεσός

Για άμεση πρόσληψη Eκπαιδευτές/Εκπαιδεύτριες
Ο Παγκύπριος Σύνδεσμος για Άτομα με Αυτισμό, αναζητά άτομα για εργοδότηση για το νέο Πρόγραμμα Απασχόλησης & Φροντίδας παιδιών προσχολικής και σχολικής ηλικίας στην επαρχία Λεμεσού. ( ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΦΩΣ BY XM)
Οι υποψήφιοι/ες για τις θέσεις εργασίας θα πρέπει να έχουν κατ’ ελάχιστο
• Απολυτήριο Λυκείου
• Καλή γνώση Αγγλικών
Προϋπηρεσία σε σχετική θέση ή/και πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης στη Ψυχολογία, Κοινωνιολογία, Κοινωνική Εργασία, Ειδική Αγωγή, Λογοθεραπεία, Εργοθεραπεία θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετα προσόντα, καθώς και εμπειρία με παιδια στο ΔΑΦ.
Καθήκοντα
Απασχόληση/εκπαίδευση παιδιών
Παροχές:
• Mερική απασχόληση (Δευτέρα-Παρασκευή 14:30-18:30 & Σάββατο 8:30-12:30
• Μισθοί και κοινωνικές ασφαλίσεις σύμφωνα με το νόμο
• 13ος Μισθός
• Συνεχή εκπαίδευση
Οι ενδιαφερόμενοι/νες μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό στη διεύθυνση: info@autismsociety.org.cy αναγράφοντας την θέση έως και τις 31.10.2024

Post expires at 10:01am on Friday November 1st, 2024