AD 8 code

Ζητείται Κηπουρός (μισθός €1.400)

OBON SAI LTD: Ζητείται Κηπουρός (μισθός €1.400) – Λεμεσός

Η εταιρεία OBON SAI LTD ζητά για άμεση εργοδότηση Κηπουρό (πλήρη απασχόληση) με έδρα τη Λεμεσό.

Προσόντα:

  • Προηγούμενη ελάχιστη πείρα 2 χρόνων στην συντήρηση κήπων θεωρείται απαραίτητη.
  • Να ξέρει να χρησιμοποιεί μηχανές κηπουρικής.
  • Να είναι κάτοχος διπλώματος οδήγησης και να μπορεί να οδηγεί βαν.
  • Η εργασία προϋποθέτει ελάχιστη ηλικία τα 30 χρόνια.

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Να φροντίζει, να συντηρεί και να αναπτύσσει τους υφιστάμενους κήπους όπως και καινούργιους κήπους.
  • Να διασφαλίζει ότι οι καθορισμένες περιοχές των κήπων φροντίζονται και παραμένουν πάντα καθαροί.
  • Να έχει γνώση και κατανόηση του τρόπου με τον οποίο να φροντίζει, να συντηρεί και να αναπτύσσει τους κήπους, συμπεριλαμβανομένης της εκσκαφής για φύτεμα φυτών και δέντρων, κλαδεμάτων, λιπασμάτων, ψεκασμάτων, ποτισμάτων, κόψιμο χόρτου, εγκατάσταση αυτόματου συστήματος ποτίσματος.
  • Να έχει γνώση και να μπορεί να χρησιμοποιεί μηχανές κηπουρικής συμπεριλαμβανομένων μισίνας, φυσούνας, ψεκαστικής ώμου και μεγάλης ψεκαστικής, φραμοκοπτικής, μηχανής ξύλων, μηχανής για κόψιμο χορταριού κ.α
  • Να συμμορφώνεται με τους κανόνες Υγείας & Ασφάλειας.
  • Να συμμετέχει σε σεμινάρια επιμόρφωσης σε σχέση με το επάγγελμα του κηπουρού.
  • Να διατηρεί τις μηχανές και το αυτοκίνητο της εταιρείας σε άριστη κατάσταση.

Μισθός: 1400 ευρώ/μηνιαίως (μικτά)

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο: info@bonsaigroup.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 99413809 κος. Γιάννος Σπύρου 25713103 – ώρες γραφείου

Post expires at 6:37pm on Wednesday November 6th, 2024