AD 8 code

Κέντρο Κοινωνικής Προσφοράς Λεμεσού: Ζητούνται 2 Νηπιαγωγοί

Κέντρο Κοινωνικής Προσφοράς Λεμεσού: Ζητούνται 2 Νηπιαγωγοί – Λεμεσός

Το Κέντρο Κοινωνικής Προσφοράς Λεμεσού  δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση δύο θέσεων νηπιαγωγών μια (1) πλήρους απασχόλησης και μια (1) μερικής απασχόλησης για το Κέντρο Κοινωνικής Προσφοράς Λεμεσού.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Φροντίζει για την άνετη διαμονή και ασφάλεια των παιδιών στον Παιδικό Σταθμό
  • Τηρεί το πρόγραμμα αγωγής και εκπαίδευσης του Παιδικού Σταθμού
  • Εργάζεται ευσυνείδητα και με κάθε επιμέλεια κατά την εκτέλεση των καθηκόντων  και υποχρεώσεων της.
  • Συμπεριφέρεται με ήθος και ευπρέπεια σε όλους

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πανεπιστημιακό δίπλωμα ή τίτλο ή ισότιμο προσόν  στα νηπιαγωγικά
  • Διετή   τουλάχιστον πείρα στη θέση του νηπιαγωγού
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, διοικητική και οργανωτική ικανότητα πρωτοβουλία και υπευθυνότητα

Γενικές πληροφορίες:

Οι υποψήφιοι που πληρούν τα πιο πάνω απαιτούμενα προσόντα, θα κληθούν σε προφορική συνέντευξη.

Στους  επιτυχόντες υποψήφιους θα προσφερθεί συμβόλαιο εργασίας ως εξής:

  1. Για τον / την νηπιαγωγό πλήρους απασχόλησης, διετές συμβόλαιο για εργασία 38 ωρών εβδομαδιαίως με μηνιαίες ακαθάριστες απολαβές €1.130.- πλέον 13ο μισθό, για εργασία από Δευτέρα – Παρασκευή, μεταξύ των ωρών 7.00 π.μ. – 4.00 μ.μ.
  2. Για τον / την νηπιαγωγό μερικής απασχόλησης, διετές συμβόλαιο για εργασία 20 ωρών εβδομαδιαίως με μηνιαίες ακαθάριστες απολαβές €620.- πλέον 13ο μισθό, για εργασία από Δευτέρα – Παρασκευή, μεταξύ των ωρών 2.00 μ.μ. – 6.00 μ.μ.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να υποβάλουν τις αιτήσεις, μαζί με το βιογραφικό τους σημείωμα και αντίγραφο τίτλων σπουδών, μέχρι την Παρασκευή, 18 Οκτωβρίου 2024 και ώρα 12.00 το μεσημέρι, στην ηλεκτρονική διεύθυνση kkplimassol@cytanet.com.cy  με την ένδειξη «Αίτηση για τη θέση Νηπιαγωγού Παιδικού Σταθμού Αντώνη και Ινώς Χατζηπαύλου».

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν ως άκρως εμπιστευτικές και θα τύχουν απόλυτης εχεμύθειας.

Έντυπο για αίτηση συμμετοχής

Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 25342121.

Post expires at 6:55am on Saturday October 19th, 2024