AD 8 code

Tzionis Farm Ltd: Θέση εργασίας

Tzionis Farm Ltd: Θέση εργασίας – Λάρνακα

Η εταιρεία TZIONIS FARM (EGG PRODUCTIONLIMITED ζητά να προσλάβει Οδηγό Διανομής με βάση τις εγκαταστάσεις της στην Αθηένου.

Αρμοδιότητες

  • Ετοιμασία και παράδοση προϊόντων/παραγγελιών στους πελάτες σε Παγκύπρια βάση.
  • Τιμολόγηση και είσπραξη πελατών.
  • Συμμετοχή στις απογραφές της αποθήκης.

Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας και βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Επαγγελματική άδεια οδηγού θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Συνέπεια, ακεραιότητα υπευθυνότητα.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο info@tzionisfarm.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” μέχρι τις 08/11/2024. Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καλέσουν στο 70000352.

Post expires at 9:14pm on Thursday November 14th, 2024