AD 8 code

Ζητούνται Εκπρόσωποι δημοσίων σχέσεων και προώθησης

Ζητούνται Εκπρόσωποι δημοσίων σχέσεων και προώθησης – Λευκωσία

Αναζητούμε νεαρά άτομα, ενθουσιώδη και επικοινωνιακά για να ενταχθούν στην ομάδα μας ως Συνεργάτες Face-to-Face Marketing. Η θέση αυτή προσφέρει την ευκαιρία να εργαστείτε σε έναν Μη Κερδοσκοπικό Οργανισμό με στόχο την ευαισθητοποίηση και τη συγκέντρωση πόρων για σημαντικές κοινωνικές δράσεις.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με το κοινό σε δημόσιους χώρους για την προώθηση των δράσεων και των σκοπών του οργανισμού.
  • Παρουσίαση των έργων και των στόχων του οργανισμού με ενθουσιασμό και αφοσίωση.
  • Συγκέντρωση υπογραφών και δωρεών από το κοινό.
  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων με υποστηρικτές και δωρητές.
  • Συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια και εκδηλώσεις του οργανισμού.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και κοινωνικές δεξιότητες.
  • Πάθος για την υποστήριξη κοινωνικών σκοπών και δράσεων.
  • Ικανότητα συνεργασίας σε εξωτερικούς χώρους
  • Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις ή εξυπηρέτηση πελατών θα εκτιμηθεί.
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και μπόνους για την επίτευξη στόχων.
  • Συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες επαγγελματικής ανάπτυξης.
  • Ευκαιρίες συμμετοχής σε σημαντικές κοινωνικές εκδηλώσεις και δράσεις.
  • Υποστηρικτικό και συνεργατικό περιβάλλον.

Πώς να Υποβάλετε Αίτηση:

Για να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας στο recruiting.infonic@gmail.com

RES-21

Post expires at 8:54pm on Sunday November 17th, 2024