AD 8 code

V Hypersound & Light Ltd: Θέση εργασίας

V Hypersound & Light Ltd: Ζητείται Τεχνικός – Λευκωσία

Η V Hypersound & Light Ltd, μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες επαγγελματικού ήχου και φωτισμού στην Κύπρο, με έδρα την Λευκωσία, αναζητά για πλήρη απασχόληση, τεχνικό με γνώσεις εγκατάστασης επαγγελματικού ήχου και φωτισμού.
Ο υποψήφιος θα πρέπει κατ’ ελάχιστο να έχει τα παρακάτω προσόντα:
  • Γνώση τεχνικής ορολογίας συσκευών Επαγγελματικού ήχου & Φωτισμού.
  • καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορική και γραπτή).
  • Καλή γνώση και χρήση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Δίπλωμα οδήγησης απαραίτητο.
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα.
  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας τεχνικής εκπαίδευσης ή Λυκείου.
Καθήκοντα:
  • Εγκαταστάσεις ήχου και φωτισμού για πελάτες
  • Επεξεργασία και προγραμματισμός λογισμικών προγραμμάτων για έλεγχο συστημάτων ήχου και φωτισμού.
Προσφέρουμε:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και πείρας.
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη δεξιοτήτων
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
Εάν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλώ όπως αποστείλατε βιογραφικό σημείωμα στο:
info@hypersound.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” ή τηλεφωνήστε στο 22767722.

Post expires at 8:11pm on Wednesday November 20th, 2024