AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας part-time 8:00 π.μ. – 1:00 μ.μ.

Craft Mech Services Ltd: Ζητείται Γραμματέας part-time – Λεμεσός

Η εταιρεία μας, εξειδικευμένη σε υδραυλικές εγκαταστάσεις, συστήματα κλιματισμού, και θέρμανση αναζητά Γραμματέα για την υποστήριξη του γραφείου μας. Πρόκειται για part-time θέση με φυσική παρουσία στο χώρο εργασίας.
Αρμοδιότητες:
• Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας.
• Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών.
• Καταχώριση στοιχείων πελατών και ενημέρωση του αρχείου εργασιών.
• Συντονισμός ραντεβού και χρονοδιαγραμμάτων των τεχνικών.
• Έκδοση προσφορών και τιμολογίων.
• Διαχείριση πληρωμών και λογιστικών συναλλαγών.
• Διεκπεραίωση καθημερινών γραμματειακών εργασιών.
Απαιτούμενα Προσόντα:
• Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και προγραμμάτων MS Office.
• Καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών.
• Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης πολλαπλών εργασιών.
• Ευχέρεια στην επικοινωνία και ομαδικό πνεύμα.