AD 8 code

Ζητείται Office Administrator

Lasercharge Ltd: Ζητείται Office Administrator – Λευκωσία

Καθήκοντα
  • Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση πελατών
  • Χειρισμός λογισμικών συστημάτων της εταιρείας
  • Έκδοση διαφόρων εγγράφων (π.χ Sales Order, Delivery)
  • Έκδοση τιμολογίων

Προσόντα

  • Βασικές γνώσεις υπολογιστή και εφαρμογών office word, excel, outlook και web browser
  • Διάθεση για εξοικείωση με τις διαδικασίες γραφείου
  • Καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας και βασική γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Δεξιότητες οργάνωσης, προγραμματισμού και επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα επικοινωνίας μέσω τηλεφώνου
  • Ομαδικότητα
  • Προηγούμενη πείρα ή δίπλωμα στο Office Administration θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Ωφελήματα:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα-Πέμπτη 8:00-16:30 & Παρασκευή 8:00-14:00)
  • 13ος μισθός
  • Ταμείο Προνοίας
  • 21 μέρες ετήσια άδεια

Παρακαλούμε αποστείλετε βιογραφικό σημείωμα μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο careers@lasercharge.com.cy με τίτλο: “Office Administrator – anergosjobs.com”