AD 8 code

Petrou Bros Dairy Products Ltd: Θέση Εργασίας

Petrou Bros Dairy Products Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Πωλητής / ρια – Ex van

Προφίλ Εταιρείας

Η Petrou Bros Ltd iδρύθηκε πριν από 42 χρόνια και είναι γνωστή για τα Γαλακτοκομικά Προϊόντα «ΑΛΑΜΠΡΑ» και «Η ΓΙΑΓΙΑ». Με παραγωγικές και εμπορικές δραστηριότητες στην Κύπρο και στο εξωτερικό, και πολλές παγκόσμιες διακρίσεις, κατέχει ηγετικό ρόλο στον τομέα της Γαλακτοβιομηχανίας.

Η ομάδα μας μεγαλώνει και αναζητούμε:

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών ( Υπεραγορών – Μικρομεσαίων καταστημάτων – Ξενοδοχείων – Εστιατορίων )
  • Πωλήσεις Ex-Van και πωλήσεις κατά παραγγελία.
  • Επικοινωνία με τους πελάτες και διατήρηση θετικών σχέσεων.

Προσόντα:

  • Άδεια οδήγησης φορτηγού εώς 7,5 τόνους.
  • Υπευθυνότητα και οργανωτικές ικανότητες.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ευέλικτο κα επικοινωνιακό χαρακτήρα.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Τι προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών βασισμένο στα προσόντα και την εμπειρία, περιλαμβανομένου 13ου μισθού.
  • Εκπαίδευση και υποστήριξη για την επιτυχή εκτέλεση των καθηκόντων..
  • Ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία με προοπτικές ανέλιξης.

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr@petroubros.com, με τίτλο: “Πωλητής / ρια – Ex van – anergosjobs.com” ή επικοινωνήστε με τα Κεντρικά Γραφεία στο 24662589.