AD 8 code

Remedica Ltd: Θέση Εργασίας

Remedica Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Χειριστής/τρια Μηχανής Παραγωγής

Ζητείται άτομο για τη θέση Χειριστή/τριας Μηχανής Παραγωγής να εκτελεί μια σειρά εργασιών που σχετίζονται με την παραγωγή των φαρμακευτικών προϊόντων σύμφωνα με τους κανόνες Καλής Παρασκευαστικής Πρακτικής (cGMP).

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Λειτουργεί μηχανήματα φαρμακευτικής παραγωγής και εκτελεί διαδικασίες παρασκευής και συσκευασίας όπως ζύγισμα και / ή ανάμιξη και / ή επικάλυψη και / ή δισκιοποίηση και / ή κοκκοποίηση κ.α.
  • Χειρίζεται της φαρμακευτικής μηχανής, ρύθμιση των παραμέτρων της και αντιμετώπιση προβλημάτων όπου και όταν χρειάζεται
  • Εκτελεί τις διαδικασίες που χρησιμοποιούνται για τον καθαρισμό εξοπλισμού και εγκαταστάσεων φαρμακευτικής παραγωγής βάση των SOP.
  • Εξετάζει και επιθεωρεί τα δοχεία, υλικά και προϊόντα προκειμένου να διασφαλιστεί ότι πληρούνται οι προδιαγραφές συσκευασίας.
  • Εκτελεί και συμπληρώνει τα Μητρώα Παραγωγής καθώς και το βιβλίο καταγραφής με λεπτομέρεια και ακρίβεια.
  • Διασφαλίζει ότι όλες οι λειτουργίες του τμήματος συμμορφώνονται με τους καθιερωμένους κανονισμούς και οδηγίες όπως τις τυπικές διαδικασίες λειτουργίας (SOP) και τις τρέχουσες καλές πρακτικές παρασκευής (cGMP).
  • Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα του ανατίθενται από τον, IPC, Υπεύθυνο της Γραμμής Παραγωγής, τον Επικεφαλή Παραγωγής ή/και τον Chief Operating Officer.

Ακαδημαϊκά και Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα συνεργασίας σε ομάδα

Ωφελήματα:

  • 13ο και 14ο μισθό
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ιατρική κάλυψης
  • Πρόσβαση στο γυμναστήριο
  • Εκπτωτικό Πακέτο

Οι ενδιαφερόμενοι/ες υποψήφιοι/ες θα πρέπει να υποβάλουν αίτηση ηλεκτρονικά στο careers@remedica.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”