AD 8 code

Fikardos  Winery: Θέση Εργασίας

Fikardos  Winery: Ζητείται Υπεύθυνος/η Πωλήσεων Κρασιών – Πάφος

Το οινοποιείο Fikardos τα τελευταία 35 χρόνια παράγει και διανέμει κρασιά αναγνωρισμένα για την ποιότητα τους από διεθνείς οργανισμούς.

Ζητούμε Υπεύθυνο/η Πωλήσεων Κρασιών για την επαρχία Πάφου με στόχο την ανάπτυξη του πελατολογίου μας τόσο στην αγορά (HORECA) όσο και στην αγορά λιανικής πώλησης. Έχοντας ως στόχο την ενδυνάμωση της αναγνωρισιμότητας όλων των κρασιών της εταιρείας και την αύξηση των πωλήσεων τους.

Αυτή η θέση μερικής απασχόλησης προσφέρει τη δυνατότητα για μελλοντική απασχόληση πλήρους απασχόλησης.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία στις πωλήσεις τουλάχιστο 3 χρόνια
  • Επικοινωνιακός, δυναμικός και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Υπεύθυνο και έντιμο άτομο
  • Γνώστης αγγλικής γλώσσας
  • Απόφοιτος WSET Επιπέδου 2 ή 3 θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

  • Παρακολούθηση & ανάπτυξη πελατολογίου μέσω τακτικών επισκέψεων στην επαρχία Πάφου
  • Ανάπτυξη και διατήρηση καλών διαπροσωπικών σχέσεων με την πελατεία
  • Επίτευξη των στόχων πωλήσεων της εταιρείας
  • Εισπράξεις πελατών
  • Συμμετοχή σε γευσιγνωσίες και άλλες εταιρικές εκδηλώσεις
  • Ανατροφοδότηση ευκαιριών αγοράς και παρακολούθηση των τάσεων αγοράς του κρασιού

Προσφέρεται

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (βασικός μισθός,προμήθεια και μπόνους επίτευξης στόχων)
  • Ελεύθερο ωράριο
  • Επαγγελματική εκπαίδευση στα κρασιά

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο hr@fikardowines.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.