AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

Ιωάννου & Ιωάννου Λτδ: Ζητείται Αποθηκάριος – Λευκωσία

Η Εταιρεία Ιωάννου & Ιωάννου Λτδ, με έδρα την Λευκωσία, η οποία ασχολείται στον τομέα του λιανικού και χονδρικού εμπορίου στον κλάδο υλικών χρυσοχοΐας ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο.

Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση υπολογιστών
  • Οργανωτικές δεξιότητες και υπευθυνότητα
  • Ομαδικό πνεύμα, προθυμία και ευγένεια
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος καταστήματος
  • Αποστολή εμπορευμάτων στα υποκαταστήματα
  • Διαχωρισμός και χρέωση εμπορευμάτων πωλητών
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων εμπορευμάτων
  • Τακτοποίηση καταστήματος και αποθήκης
  • Έλεγχος και παραλαβή εμπορευμάτων

Πακέτο Απολαβών:

  • Ικανοποιητικός μισθός και αναλόγως προσόντων
  • 13ος Μισθός
  • Ταμείο Προνοίας
  • Πενθήμερη εργασία

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως αποστέλλουν βιογραφικά σημειώματα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@joj.com.cy με την ένδειξη “ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ – anergosjobs.com”