AD 8 code

G.K. Marketing LAB Services Ltd: Θέση Εργασίας

G.K. Marketing LAB Services Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Marketing Assistant

Αν το marketing είναι το πάθος σου, αν λατρεύεις το Digital Marketing και έχεις Πανεπιστημιακές σπουδές σε σχετικό θέμα τότε μπορείς να γίνεις μέλος της ομάδας μας.

Περιγραφή Θέσης

  • Συμμετοχή στην δημιουργία και υλοποίηση εκστρατειών μάρκετινγκ
  • Σχεδιασμός, ανάπτυξη και υλοποίηση προωθητικών ενεργειών
  • Διαχείριση Social Media
  • Δημιουργία και παρακολούθηση Internet Marketing Campaigns
  • Επικοινωνία με πελάτες

Προσόντα

  • Πτυχίο στο μάρκετινγκ, διαφήμιση, επικοινωνία, Digital Marketing ή άλλο σχετικό κλάδο
  • Οργανωτικά & επικοινωνιακά προσόντα
  • Καλή Γνώση Η.Υ.
  • Γνώση Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας

Προσφέρουμε

  • Μισθό αναλόγως προσόντων
  • Υβριδικό Μοντέλο Εργασίας
  • Εκπαίδευση στα καθήκοντα της θέσης
  • Συμμετοχή στα σεμινάρια τα οποία διοργανώνει η εταιρεία μας

Πως να κάνετε την αίτηση σας

Στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα στο info@marketinglab.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης.