AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Υποδοχής (Μερική απασχόληση)

P & P Ice Cream group: Ζητείται Λειτουργός Υποδοχής (Μερική απασχόληση) – Λευκωσία

Μερική απασχόληση στην υποδοχή στα γραφεία μας στην Κοκκινοτριμιθιά

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστες γνώσεις χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών και Ms Office (Word, Excel, power point)
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Τυπικότητα και αξιοπιστία
  • Άριστη γνώση γραπτής και προφορικής Ελληνικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα:

  • Συντονισμός και έλεγχος διάφορων διαδικασιών
  • Διαχείριση τηλεφωνημάτων
  • Συλλογή δεδομένων και αρχειοθέτηση
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Εβδομαδιαίος έλεγχος και ενημέρωση αρχείου διαφόρων πιστοποιητικών
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων και άλλα συναφή καθήκοντα

Ωράριο:

Καλοκαιρινό: 08:00-13:00 Δευτέρα – Σάββατο
Χειμερινό: 08:00-13:00 Δευτέρα – Παρασκευή

Οι απολαβές θα καθοριστούν ανάλογα με τα προσόντα και την εμπειρία (13ος Μισθός, συμμετοχή στο Ταμείο Προνοίας, δωρεάν κατανάλωση παγωτού).

Για περισσότερες πληροφορίεςεπικοινωνήστε ή στείλτε το βιογραφικό σας στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού:

τηλ. 22445566
e-mail: jobs@pandpicecream.com με τίτλο: “anergosjobs.com”