AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης

Bike Alert MCA Ltd: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης – Λευκωσία

Η εταιρεία μας Bike Alert MCA Ltd η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα χονδρικού και λιανικού εμπορίου εξαρτημάτων μοτοσυκλέτας, ζητά να προσλάβει άτομα στη θέση του βοηθού αποθήκης/αχθοφόρου.

Καθήκοντα

  • Διαχείριση προιόντων αποθήκης (φορτωση/εκφόρτωση)
  • Τακτοποίηση των προϊοντων στους αποθηκευτικούς χώρους της εταιρείας
  • Συνεργασία με τον υπευθυνο αποθήκης για την ομαλή λειτουργία της αποθήκης.
  • Συμβολή στην καθαριότητα της αποθήκης

Απαραίτητα προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικης η/και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή οργάνωση