AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου

Chrissy Charalambous Pharmacy LTD: Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου – Λεμεσός

Το Φαρμακείο Χρύση Χαραλάμπους στην Λεμεσό αναζητά άμεσα υπάλληλο φαρμακείου για πλήρη απασχόληση. Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και διαθέτετε τα απαιτούμενα προσόντα, σας προσκαλούμε να υποβάλετε την αίτησή σας.

Αρμοδιότητες:
– Εξυπηρέτηση πελατών με ευγένεια και επαγγελματισμό
– Διάθεση φαρμάκων και παροχή συμβουλών για τη χρήση τους
– Τακτοποίηση και αναπλήρωση των προϊόντων στα ράφια
– Διαχείριση ταμείου και τιμολόγηση προϊόντων
– Ενημέρωση για προσφορές και προωθητικές ενέργειες του φαρμακείου
– Συνεργασία με την ομάδα για τη διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του φαρμακείου

Απαιτούμενα Προσόντα:
– Προϋπηρεσία σε φαρμακείο θα εκτιμηθεί
– Γνώση χρήσης ηλεκτρονικού συστήματος φαρμακείου
– Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, καλή γνώση Ρώσσικων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
– Δεξιότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών
– Ομαδικό πνεύμα και επαγγελματική συμπεριφορά

Προσφέρουμε:
– Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
– Ευχάριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
– Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη δεξιοτήτων
– Προοπτικές εξέλιξης

Για να υποβάλετε την αίτησή σας, στείλτε το βιογραφικό σας στο chrissypharm@logos.cy.net με τίτλο: “anergosjobs.com”

Ανυπομονούμε να σας γνωρίσουμε και να σας καλωσορίσουμε στην ομάδα μας!