AD 8 code
Latest Jobs

ΣΚΕ  Ακακίου: Θέση εργασίας

ΣΚΕ  Ακακίου: Θέση εργασίας – Λευκωσία

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΘΕΣΗΣ ΒΡΕΦΟΚΟΜΟΥ

Το ΣΚΕ  Ακακίου δέχεται αιτήσεις για την προκήρυξη θέσης Βρεφοκόμου (με Σύμβαση) για τις ανάγκες του Κοινοτικού Νηπιαγωγείου Σ.Κ.Ε Ακακίου με πλήρη απασχόληση. Οι  μηνιαίες  απολαβές καθορίζονται βάση  της νομοθεσίας περί κατώτατου μισθού.

Απαιτούμενα προσόντα:  Οι ενδιαφερόμενες θα πρέπει απαραίτητα να κατέχουν πιστοποιητικό ή δίπλωμα ανώτερης ή ανώτατης εκπαίδευσης στη  βρεφοκομία, παιδοκομία, κοινωνική εργασία, ψυχολογία ή παιδαγωγικά., Ακεραιότητα Χαρακτήρα, Υπευθυνότητα, Εχεμύθεια

Καθήκοντα: Καθήκοντα βρεφοκόμων

Οι αιτήσεις να υποβληθούν με το βιογραφικό τους σημείωμα μαζί με αντίγραφο του πτυχίου ή διπλώματος τους μέχρι την Κυριακή 22/9/24 στο Κοινοτικό Συμβούλιο Ακακίου ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@ksakaki.com

Post expires at 8:33am on Monday September 23rd, 2024