AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου

Panaska Trading Co Ltd: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου – Λευκωσία

Η εταιρεία PANASKA TRADING CO LTD που ασχολείται με την εισαγωγή, αποθήκευση και εμπορία χημικών πρώτων υλών για τη
βιομηχανία και κατέχει ηγετική θέση στην κυπριακή αγορά, αναζητεί Βοηθό Λογιστηρίου.

Γενικά Καθήκοντα

  • Εργασία στο λογιστήριο υπό τις οδηγίες του υπεύθυνου λογιστηρίου
  • Καταχώρηση συναλλαγών στο λογιστικό σύστημα
  • Κοστολόγηση νέων προιόντων
  • Πληρωμές και συμφωνία λογαριασμών πιστωτών
  • Γνώση νομοθεσιών και εργασιακών θεμάτων
  • Ετοιμασία μισθοδοσίας
  • Συμπλήρωση εντύπων για εγγραφές στο Φόρο Εισοδήματος, κοινωνικές ασφαλίσεις κτλ
  • Διεκπαιρέωση οποιασδήποτε άλλης γραφειακής εργασίας