S. Stylianou Medsupplies Ltd: Ζητείται Τεχνικός Ιατρικού Εξιπλισμού

S. Stylianou Medsupplies Ltd: Ζητείται Τεχνικός Ιατρικού Εξιπλισμού – Λεμεσός

H Εταιρεία S. STYLIANOU MEDISUPPLIES LTD, αντιπρόσωπος/εισαγωγέας Ιατρικού Εξοπλισμού και Αναλωσίμων, με έδρα τη Λεμεσό, ζητά να προσλάβει ΤΕΧΝΙΚΟ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ για Παγκύπρια εξυπηρέτηση, με έδρα τη Λεμεσό.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Εγκαταστάσεις ιατρικών μηχανημάτων

  • Παροχή προληπτικής συντήρησης.

  • Υποστήριξη και Επισκευή ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού και συστημάτων

  • Παγκύπρια κάλυψη καθηκόντων.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Ανώτερου Εκπαιδευτικού ιδρύματος στον τομέα Μηχανολογίας, Βιοϊατρικής Τεχνολογίας ή Ηλεκτρονικών ή αντίστοιχος τίτλος.

  • Εμπειρία τουλάχιστον δύο χρόνια σε αντίστοιχη θέση.

  • Κάτοικος Λεμεσού.

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ

  • Δίπλωμα οδήγησης.

  • Εξαιρετική ικανότητα αυτό-οργάνωσης και υπευθυνότητας.

  • Συνέπεια, επαγγελματισμός και διάθεση για εργασία.

  • Ομαδικό πνεύμα και ευχάριστη προσωπικότητα

Απολαβές & Ωφελήματα:

Απολαβές αναλόγως προσόντων, μόνιμη πλήρης πενθήμερη εργασία, 13ος μισθός, εκπαίδευση και καλό περιβάλλον εργασίας.

Αιτήσεις: Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με τίτλο

Τεχνικός στο email hr@stylianoumedisupplies.com ή Φαξ:  25384540.

Μόνο οι αιτήσεις που πληρούν τα πιο πάνω κριτήρια θα αξιολογηθούν.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.

Post expires at 5:33pm on Sunday October 27th, 2024