AD 8 code

Ζητείται Κλητήρας/ Maintenance Officer

ΙΜΗ: Ζητείται Κλητήρας/ Maintenance Officer – Λευκωσία

Η ΙΜΗ ζητά να προσλάβει:

ΚΛΗΤΉΡΑ / MAINTENANCE OFFICER

Καθήκοντα και ευθύνες:
• Συλλέγει, παραλαμβάνει και παραδίδει αλληλογραφία ή εισερχόμενα και εξερχόμενα έγγραφα και αντικείμενα
• Προγραμματίζει και να ακολουθεί τις πιο αποτελεσματικές διαδρομές για την παράδοση αγαθών
• Αναλαμβάνει τη συντήρηση εταιρικού αυτοκινήτου, συλλογή αποδείξεων καυσίμων και μηνιαία επιθεώρηση του
αυτοκινήτου
• Παραλαμβάνει, φορτώνει και καταγράφει τα διάφορα αντικείμενα που πρέπει να παραδοθούν από και προς τον χώρο
του ανάλογου συνεδρίου ή εκδήλωσης
• Βοηθά στο στήσιμο των συνεδρίων και των εκδηλώσεων που διοργανώνει η IMH, με βάση τις ανάγκες του κάθε
συνεδρίου και εκδήλωσης
• Είναι υπεύθυνος για την ασφαλή μεταφορά και φύλαξη του εξοπλισμού των συνεδρίων
• Είναι υπεύθυνος για συντήρηση του χώρου εργασίας για να διασφαλιστεί η λειτουργικότητα και η ασφάλεια
• Αναλαμβάνει περιστασιακές χειρωνακτικές εργασίες στο χώρο του γραφείου, όπως για παράδειγμα επιδιορθώσεις
γραφείων
• Άλλα συναφή καθήκοντα

Απαιτούμενα προσόντα:
• Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
• Απόφοιτος Λυκείου
• Κατοχή πτυχίου ανώτερης εκπαίδευσης και προηγούμενη πείρα στον συγκεκριμένο τομέα θα θεωρηθούν επιπρόσθετα
προσόντα
• Κατοχή άδειας οδήγησης
• Οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
• Άριστος χειρισμός ηλεκτρονικού υπολογιστή
• Δραστήριο άτομο με ευχάριστη προσωπικότητα

Απολαβές:
Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Βιογραφικό Σημείωμα και πληροφορίες
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση
vacancy@imhbusiness.com με την ένδειξη «KLITIRAS», μέχρι και τις 31 Οκτωβρίου 2024.
Ατομικές συνεντεύξεις θα διεξαχθούν μόνο με όσους πληρούν όλα τα απαιτούμενα προσόντα

Post expires at 9:36pm on Friday November 8th, 2024