Σύνδεσμος Γονέων του Στ´Δημοτικού Λακατάμειας: Θέση Εργασίας (1μμ μέχρι τις 4μμ)

Σύνδεσμος Γονέων του Στ´Δημοτικού Λακατάμειας: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Ο Σύνδεσμος Γονέων του Στ´Δημοτικού Λακατάμειας ενδιαφέρεται να εργοδοτήσει άτομο στη θέση επιτηρήτριας/τη

Καθήκοντα

Φύλαξη παιδιών του δημοτικού μας από τη 1μμ μέχρι τις 4μμ από Δευτέρα μέχρι Παρασκευή με συμβόλαιο εργοδοτησης.

Απαραίτητα Προσόντα

Απολυτήριο Λυκείου

Καλή  γνώση της ελληνικής γλώσσας

Ακεραιότητα χαρακτήρα, αξιοπιστία, εχεμύθεια

Μισθός: €450 μικτά.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό στο email sg.st.dimotikou.sxoleiou@gmail.com με τίτλο «Θέση Επιτηρήτριας/τη – anergosjobs.com»

Post expires at 9:06pm on Thursday November 14th, 2024